• microboards

ACL Hakkında

ACL, üniversite klinikleri ve tıbbi mühendislik bölümleri ile 1997 yılında başlattığı tıp uygulamaları için özel bilgisayar sistemi çok yıllık ortak çalışmanın ürünü olarak geliştirildi. Önce ART-G1 ardından ART- K1 pazara sunuldu. Almanya’nın bir çok sağlık kuruluşu bu iki ürünü tıbbi uygulamalarda başarı ile kullandı. Adı geçen ürünlerin kullanımından mutluluk verici müşteri memnuniyeti ortaya çıktı.

2001 yılından itibaren Avrupa Birliği sınırları dışındaki pazarlarda da satışına başlandı.2003 yılından itibaren de tıbbi uygulamalar için kompakt bilgisayar sistemleri ve TFT ekranların seri üretimine başladı. Bu yeni nesil teknolojik cihazlar, minimum alanda maximum iş üretme düşüncesi ile geliştirildi. ACL monitörler, havalandırması olmayan tamamen kapalı ortamlarda çalışmazlar. ACL PC ve monitörler, her bir tıbbi uygulama için optimum çözüm üretme düşüncesi üzerine bilgisayar donanım ve işletim sistemini geliştirdi.

Pazarlama stratejimizi; her zaman rakiplerin bir adım önünde olmak üzere oluşturduk. Ödün vermeyen müşteri odaklı satış stratejisi, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli ürünleri, içinde bulunduğu pazarda ACL PC ve Mönitör markasını sembol haline getirmiştir. Bu strateji ,bizi; ameliyathane ve yoğun bakım servisleri bilgisayar donanımları pazarında önde gelen tedarikçi durumuna getirmiştir.

ACL GMBH

ACL global web sitesini ziyaret edin.
www.op-pc.info