Elektra Medikal Görüntüleme Sistemleri

MEDİKAL GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNDE ETKİN ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Elektra; ticari hayatına ilk olarak 1996 yılında Ankara'da Tıbbi Görüntüleme Merkezi olarak başladı. Radyolojik gelişmeleri yakından takip eden Elektra; 2008 yılından bu yana "değişmeyen tekşey değişimin kendisidir." felsefesinden hareket ederek yeni nesil teknolojik ürünleri Radyoloji pazarına sunmaya ve içinde yer aldığı pazarı domine etmeye başlamıştır.

Radyoloji alanındaki yenilikleri yakından takip eden Elektra; halihazırda Dijital Radyoloji'nin en temel ürünleri olarak değerlendirilen Diktasyon , CD Robot, ACL- Monitorleri ve PACS sistemlerini Türk Radyoloji pazarına sunmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda etik değerlere bağlı, müşteri ilişkileri yönetiminde en iyiyi hedefleyen Elektra; eğitimli genç ve dinamik kadrosuyla paydaşlarına hizmet götürmek için yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


Neden Elektra

KALİTE VE GÜVEN

Elektra; dijital görüntülemeden diktasyon sistemlerine varan geniş bir yelpazede çok çeşitli ürün alternetifleri sunmaktadır.

Herbiri alanında bir dünya devi olan firmalarla çalışması neticesinde Elektra Türkiye pazarı için güvenilir bir isim haline gelmiştir.

Hizmet Anlayışımız

ELEKTRA OLARAK HİZMET ANLAYIŞIMIZ;

tüm insanların iyi ve kaliteli bir yaşam sürmesi felsefesine dayanmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda dünya çapındaki son teknoloji ürünlerini Türkiye'de kullanıma sunarak medikal alanda yaşanan problemlerin minimize edilmesi için hareket etmekteyiz.

Kalite Politikamız

SAĞLIKTA KALİTE

- Müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamak,
- Çevre dostu ürün ve hizmetler, çevre dostu politika
- Gelen talepler doğrultusunda kendimizi sürekli geliştirmek,
- Sizlere sunduğumuz öncü teknolojilerle hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek.