Elektra SAĞLIK HİZMETLERİNİN kİralama paketİ sayesİnde sİz de bu avantajlara sahİp olabİlİrsİnİz.

24,36,48,60 ay vadeli CR ve PACS kiralama paketi size finansmanınızı acil olan işlere ayırmanızın önünü açacak ve çevrenizdeki diğer sağlık kuruluşları ile olan rekabet gücünüzü artıracaktır.

ELEKTRA, CR ve PACS İÇİN KİRALAMA HİZMETİ SUNMAKTADIR.

7/24 sağlık hizmeti veren Radyoloji biriminin olası Konvansiyonel Banyo ve CR Kuru Sistem günlük tüketim karşılaştırması aşağıdaki gibidir:

  • Bilgisayarlı Radyoloji (CR) Sisteminin çoklu baskılama avantajı sayesinde film  tüketiminde yaklaşık %20 azalma olmaktadır(bu oran genellikle çok daha yüksek gerçekleşmektedir).
  • Çekim tekrarı Bilgisayarlı Radyoloji için %2’ler düzeyinde gerçekleşirken (genellikle pozisyon hatasından kaynaklanmaktadır) Konvansiyonel sistemde ise bu oran %10’lar ve üzerinde gerçekleşmektedir. Doz, kontrast, mass ve  posizyon ayarı vb. hatalardan dolayı konvansiyonel radyolojide bu oran %25’lere kadar çıkabilmektedir.
  • CR sisteminin elektrik, su  ve film sarfiyatının Konvansiyonel Radyolojiye oranla çok daha kullanıcı ve çevre dostu olduğu ıspatlanmıştır.
  • Konvansiyonel Radyolojinin banyo tüketim malzemesi olarak, developer, fikser ve temizleme solüsyonları ve kimyasal atıklar ciddi çevre kirliliğine ve ekonomik kayıba neden olmaktadır.
İhtiyaç duyduğunuz bu paketlere avantajlı fiyatlar ile siz de sahip olabilirsiniz! Ayrıntılar için lütfen 0216 473 31 03 nolu telefonu arayınız.